تازه رسیدیم خونه.میم رفته جایی و دخترها دارن نقاشی میکشن و حرف میزنن.دارم به امروز فکر میکنم و حس میکنم چقدر طولانی بود.صبح پنج و ده دقیقه بیدار شدم و میم رو بیدار کردم و صبحانه خوردیم و رفت سرکار.خوابیدم تا هفت و نیم که دخترها بیدار شدن و من هشت پا شدم دیگه.کارهای اول صبحمون رو انجام دادیم و با هم صبحانه رو آماده کردیم و دخترها جلوی تلویزیون خوردند.کارهایی که باید انجام میشدن رو یادداشت کردم روی برگه و مرغ گذاشتم برای نهار و شروع کردم و تا دوازده تموم کارهای تو لیست تیک خورد و همه جا مرتب و تمیز شد.دخترها رو فرستادم حمام و اومدن و لباس شستم و نهار خوردیم.یه چرت کوتاه زدم تا سه که میم اومد و نهار خورد و کم کم حاضر شدیم.چهار خونه دوستم بودیم و بقیه هم کم کم اومدن.یه جاهایی از شلوغی و سروصدای بچه ها صدا به صدا نمیرسید.ده سال پیش که این دورهمی ها تازه شروع شد جوجه دانشجوهایی بودیم که تازه درسشون تموم شده و کله مون پر باد بود و حالا هرکدوممون رفتیم سراغ سرنوشتمون و مادر شدیم و کلی تغییر کردیم و پخته تر وخانوم تر شدیم تو این سالها!

عصرونه خوردیم و عکس گرفتیم و صحبت کردیم و در نهایت یه ربع به ۹میم اومد دنبالم.از اونجا مستقیم رفتیم خونه مامان میم و یک ساعتی اونجا بودیم و ده اومدیم خونه.با مامانم هم تلفنی صحبت کردم و احوالشون رو پرسیدم.

+کلاسی که میرفتم هفته آینده تموم میشه و تا دوشنبه باید کارم رو به یه جایی برسونم و تحویل بدم ولی الان بی نهایت خسته ام و نمیتونم تمرکز کنم و کار مفید انجام بدم.فردا هم نمیدونم فرصت بشه یا نه.

+دخترها تو همین فاصله که من این متن رو تا اینجا نوشتم خواب رفتن.کنار بساط نقاشی.راحت و آسوده و من باید پاشم و جمع و جور مختصری بکنم به علاوه کارهای روتین قبل از خواب.

+هرچی من میخوام به مسائل مالی فک نکنم و بی خیال باشم انگار نمیشه. دوستم برای تولد دخترش یه دوچرخه صورتی گرفته بودن.درست مثل همون که در صدر لیست آرزوهای دخترک ما قرار داره.بعد در مورد قیمتش پرسیدم گفت یک میلیون و خورده ای.حالا آخرین باری که ما قیمت کردیم چهارصد و خورده ای بودن.به همین برکت قسم! نمیدونم دیگه پاییز که قراره گشایش مالی از راه برسه میتونیم دختر رو به این آرزوش برسونیم یا نه.

+ دارم همزمان آهنگ "کی بهتر از تو" عارف رو گوش میکنم و زمزمه میکنم باهاش؛ حتی بدی هات بخشیدنی بود، شرم تو چشمات بوسیدنی بود، همه حواست جا مونده پیشم، من به کم از تو راضی نمیشم!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها